رئیس سازمان نظام پزشکی:
رئیس سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه کشور ما در زمینه سلول‌های بنیادی موفقیت‌های زیادی در حوزه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای داشته است، گفت: تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای در زمینه سلول‌های بنیادی کذب بوده و فریب افکار عمومی است.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: بسیج جامعه پزشکی آماده است تا در مقوله "کاربرد سلول‌های بنیادی در پزشکی" با ستاد فناوری سلول‌های بنیادی در معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری یا انجمن سلول‌های بنیادی همکاری داشته باشیم و و همه ظرفیت و توان لجستیکی و نیروی انسانی بسیج جامعه پزشکی را نیز در اقصی نقاط کشور در خدمت این امر مهم بکار می‌گیریم.
دبیر علمی همایش کاربرد سلول‌های بنیادی:
دبیر علمی همایش کاربرد سلول‌های بنیادی گفت: سلول‌های بنیادی تحول و انقلاب بزرگی در علم پزشکی ایجاد خواهد کرد؛ در حال حاضر با دخالت سلول‌های بنیادی که سلول‌هایی هستند تمایز نیافته و پایه‌ای که قدرت تکثیر دارند (یعنی در محیط کشت گذاشته شوند یکی دوتا و دو تا چهار تا می‌شود) می‌توان باعث بازیابی اعضای آسیب دیده شوند.
با حضور پزشکان و پیراپزشکان بسیجی؛
اولین همایش "کاربرد سلول‌های بنیادی در پزشکی" به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی با حضور پزشکان و پیراپزشکان بسیجی کشور آغاز به کار کرد.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان برجرود:
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان برجرود گفت: اولین نشست شورای آموزشی امربه معروف و نهی از منکر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بروجردبرگزار شد.
مسئول هماهنگی پیوند عضو بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی:
مسئول هماهنگی پیوند عضو بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون ۱۲ هزار نفر از هم‌ استانی‌های خود را برای اهدای عضو ثبت نام کرده‌ایم، اما در حال حاضر به دلیل کمبود بودجه ممکن است که اجرای طرح را متوقف کنیم.
به همت بسیج جامعه پزشکی اصفهان؛
به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان ۵۰ تیم بهداشتی درمانی به سطح استان اصفهان اعزام شدند.
در حالی که اشغال خرمشهر توسط عراق به عنوان آخرین و مهم‌ترین برگ برنده این کشور برای وادار ساختن ایران به شرکت در هر گونه مذاکرات صلح تلقی می‌شد، آزاد سازی این شهر می‌توانست سمبل تحمیل اراده سیاسی جمهوری اسلامی بر متجاوز و اثبات برتری نظامی‌اش باشد.
سازمان بسیج جامعه پزشکی برگزار ‌می‌کند؛
اولین همایش "کاربرد سلول‌های بنیادی در پزشکی" به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی با محوریت نقش سلول‌های بنیادی در درمان بیماری‌های مختلف برگزار می‌شود.
مسئول بسیج جامعه پزشکی چهار محال و بختیاری:
مسئول بسیج جامعه پزشکی چهار محال و بختیاری با اشاره به اینکه به دنبال بومی سازی طرح «ارتباط کانون‌های تخصصی بسیج جامعه پزشکی با پایگاه‌های مساجد» هستیم، گفت: به این شکل که در هر محله گروه جهادی سلامت شکل می‌شود و اعضای بسیج جامعه پزشکی در محلات خودشان به شکل تیمی فعالیت می‌کنند.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دورود؛
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دورودگفت: نشست اخلاقی -بصیرتی اعضای حلقه های صالحین کانون بسیج جامعه پزشکی دورود با امام جمعه شهرستان برگزار شد.
سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پی حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران خبر داد:
مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران گفت: در طرح مسجد محور تیم‌های امدادی، بهداشتی و آموزشی ما به برخی مساجد استان اعزام می‌شوند و برنامه‌های آموزشی و ویزیت رایگان را برای مردم انجام می‌دهند.
رسانه‌های غربی ضمن پوشش اخبار مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهور ایران از مشارکت گسترده مردم، شگفت‌زده شدند.
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: پس از ارائه محتوای تولیدی کتاب سال در حلقه‌های صالحین، استانها باید برنامه‌های خودجوش داشته باشند و حلقه‌ها به شکل چالشی برگزار شوند.

صفحات

top_block_quicktab