مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس خبر داد:

۸۰ نفر از خادمان حسینی استان فارس به عتبات عالیات اعزام می‌شوند/ ارائه خدمات درمانی در رزمایش لشکر سپاه فجر شیراز

مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس گفت: حدود ۳۰۰ نفر از خادمان اربعین حسینی در اربعین سال گذشته فعال بودند که از این تعداد ۸۰ نفر انتخاب، و به زیارت عتبات عالیات اعزام می‌شوند.
نسخه مناسب چاپ

فرخ بهارلویی، مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره تجلیل از خادمان حسینی سال گذشته در این استان گفت: موضوع تمجید از خادمان حسینی را که در حوزه بهداشت و درمان فعالیت کردند، در دستور کار داریم و این افراد را به زیارت عتبات عالیات خواهیم فرستاد.

 

وی ادامه داد: حدود ۳۰۰ نفر از خادمان اربعین حسینی در سال گذشته فعال بودند که از این تعداد ۸۰ نفر به زیارت عتبات عالیات اعزام می‌شوند تا به این شکل تشویقی برای ادامه راه  آنان باشد.

 

بهارلویی، تاکید کرد: اعزام خادمان حسینی از دیروز آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

 

وی به برپایی رزمایش لشکر سپاه فجر شیراز و همکاری اعضای بسیج جامعه پزشکی در استان فارس اشاره کرد و گفت: در چند روز آتی اعضای بسیج جامعه پزشکی پوشش امدادی رزمایش سپاه را به مدت سه روز انجام خواهند داد.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس ادامه داد: در این رزمایش از طریق بیمارستانها پوشش امدادی، بهداشتی و درمانی توسط اعضای بسیج جامعه پزشکی به همراه هلال احمر و اورژانس انجام خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: این مانور تمرین شرایط سخت است که تاکتیک‌ها و تکنیک‌ها را برای آماده بودن در زمان بحران و انجام ماموریت‌ها عملیاتی می‌کند.

 

بهارلویی، با بیان اینکه این رزمایش در منطقه سروستان در صد کیلومتری شیراز انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: این نوع رزمایشها به شکل مرتب از سوی سپاه انجام می‌شود و در تمامی این اقدامات ارائه خدمات درمانی از سوی بسیج جامعه پزشکی فراهم می‌شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab