مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس خبر داد:

برپایی نمایشگاه‌های «نقش مردم در انتخابات و بصیرت افزایی» در استان فارس

مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس گفت: بیشترین فعالیت ما موضوع انتخابات، حضور حداکثری در انتخابات و بصیرت افزایی است که در این باره نمایشگاه‌هایی را در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های استان برگزار می‌کنیم.
نسخه مناسب چاپ

 

فرخ بهارلویی، مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره فعالیت‌های پیش از انتخابات در این استان گفت: در اولین نشست اعضای بسیج جامعه پزشکی استان فارس برنامه های سال ۹۶ برنامه ریزی شد و سرکشی از خانواده شهدای جنگ تحمیلی و مدافع از حرم را از روز جانباز به شکل نمادین آغاز کردیم.

 

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم جلسات روشنگری را برای اعضای بسیج برگزار می‌کنیم و در حال ادامه دادن آن هستیم تا این اقدام آثار مثبتی را در انتخابات اخیر داشته باشد.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر "حضور حداکثری پای صندوقهای رای" بیان کرد: به دنبال انتخاب نمایندگان اصلح هستیم و در این باره تقوای الهی، پشتکار داشتن و ساده زیستن مدنظر ما قرار دارد.

 

وی ادامه داد: بیشترین فعالیت ما در حال حاضر موضوع انتخابات، حضور حداکثری در انتخابات و بصیرت افزایی است که با تکیه بر بیانات مقام معظم رهبری این موضوع را پیگیری می‌کنیم و تا هفته آینده درگیر این محور هستیم.

 

بهارلویی، با بیان برپایی نمایشگاه‌های بصیرت افزایی با عنوان «نقش مردم در انتخابات و بصیرت افزایی» در استان فارس، افزود: این نمایشگاه‌ها در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها برپا خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: ما در دانشگاه علوم پزشکی مرکزی شیراز و بیمارستان‌های تابعه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و اعضای بسیج جامعه پزشکی با همکاری معاونت فرهنگی بیمارستان‌ها در برپایی نمایشگاه ما را یاری می‌کنند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس در پایان خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا با برپایی غرفه و ارائه بروشور مردم را نسبت به انتخابات حساس کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab