مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران خبر داد:

حضور تیم‌های بهداشتی و درمانی در مناطق کوهپایه‌ای مازندران

مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران گفت: در روزهای اخیر ۲۰ تیم بهداشتی، درمانی بسیج به مناطق کوهپایه‌ای استان می‌روند و خدمات مختلفی را به مردم این مناطق ارائه می‌دهند.
نسخه مناسب چاپ

 

 

 

نصرالدین قاضی زاده، مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره اعزام تیمهای امدادی به مناطق مختلف استان گفت: در طول هفته اخیر ۲۰ تیم امدادی، درمانی توسط کانونهای ما در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه به مناطق روستایی سطح استان مراجعه می‌کنند و ویزیت رایگان را برای مردم انجام می‌دهند.

 

وی درباره انواع خدماتی که در این مناطق به مردم ارائه می‌شود، بیان کرد: در سطح استان از گلوگاه تا رامسر تیم های امدادی ما به مناطق محروم روستایی اعزام می‌شوند که این مناطق بیشتر کوهپایه‌ای هستند.

 

قاضی زاده، ادامه داد: خدمات ارائه شده درمانی و بهداشتی است یعنی تیمهای درمانی ما اعم از پزشک عمومی و متخصص برای ویزیت رایگان حضور می‌یابند و پزشکان متخصص در حوزه داخلی، قلب، ارتوپدی و چشم به مدت سه روز در سطح استان ارائه خدمت می‌کنند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران درباره مناطقی که تیمهای بهداشتی، درمانی بسیج جامعه پزشکی حضور می‌یابند، خاطرنشان کرد: بیشتر مناطق محروم در مناطق کوهستانی مانند کیاسر ساری، سوادکوه، روستاهای شمال بابل، قسمتهایی از آمل و قسمتی از کوجول نوشهر هستند که این خدمات را دریافت می‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab